Новини світу. 25 січня. Виконавчий директор Google Ерік Шмідт розповів, що компанія планує на 20% збільшити штат співробітників у своїх європейських офісах.

Google
Google дасть роботу 1 тисячі європейців

Американська IT-корпорація Google продовжить активно розширюватися на європейському ринку. На конференції Digital Life Design в Мюнхені виконавчий директор Google Ерік Шмідт (Eric Schmidt) повідомив, що компанія найме на роботу в Європі тисячу нових співробітників.

За словами Шмідта, Google відкриє вакансії як для «технарів», так і для маркетологів. Кілька сотень людей отримають роботу в технологічному центрі Google в Мюнхені, пише The Guardian.

Зараз в європейських офісах Google працюють близько п’яти тисяч осіб, при цьому півтори тисячі трудяться в штаб-квартирі в ірландському Дубліні.

Ерік Шмідт також зазначив, що має намір пропрацювати в Google ще не менше десяти років після того, як звільнить посаду виконавчого директора Ларрі Пейджу (Larry Page).

«Я сподіваюся, – заявив він, – що моє наступне десятиліття в Google буде навіть цікавішим, ніж попереднє».

Google, у свою чергу, оголосила, що Шмідт після відходу з поста отримає акції компанії на суму в $100 млн. Ерік Шмідт перейде на посаду голови правління Google 4 квітня 2011 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.