Новини України. 17 січня. Голова парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації, народний депутат від БЮТ Андрій Шевченко вважає, що прийняття закону “Про доступ до публічної інформації” – це “великий плюс”, але треба, щоб він “не приспав” українців.

Андрій Шевченко БЮТ
Закон про публічну інформацію хороший, але не потрібно забувати про реалії

“Але нас не має приспати цей закон. Якщо ми подивимося на ситуацію ширше, є колосальний психологічний терор проти інтернет-середовища. Вилучають комп’ютери та сервери в блогерів, б’ють журналістів, не розслідуються злочини проти них, цензура на телеканалах”, – розповів депутат в інтерв’ю Радіо Свобода.

“Ми бачимо, як відділи новин на центральних телеканалах сповзають в режим цензури. Тому нас не повинна ця одинична історія збивати з пантелику. При цьому це перемога, це великий плюс, який треба цінувати”, – зазначив Андрій Шевченко.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла закони, які обіцяють “революцію” в інформаційній сфері: “Про доступ до публічної інформації” N2763 голови Комітету з питань свободи слова та інформації Андрія Шевченка і “Про внесення змін до Закону України” Про інформацію “N7321 члена Комітету Олени Бондаренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.