Новини України. 5 січня. Лідеру ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко доведеться відповідати за свої слова про “відмивання урядом грошей” за допомогою завищення вартості реконструкції НСК “Олімпійський”.

Ганна Герман
Герман: Тимошенко відповість за свої слова

Про це заявила заступник глави Адміністрації Президента України Ганна Герман.

“Це знову поливання брудом і безпідставні звинувачення. Це стара пісня. Я думаю, що Тимошенко доведеться відповідати за свої слова. Це дуже серйозні звинувачення. Це звинувачення, які вона зробила у розрахунку на те, що світ почує і буде інакше відноситься до Євро- 2012 в України, ідеї Олімпіади в Карпатах”, – підкреслила Ганна Герман.

“Мені важко судити, чи хоче Тимошенко зірвати Євро. Я чула такі припущення, що вона цим хоче зашкодити іміджу Президента. Але це дуже егоїстична і безвідповідальна позиція. Вона вже була оцінена людьми”, – цитує заступника глави АП Ліга.

За слова Герман, Адміністрація Президента не буде подавати позов проти Тимошенко.

“Але ті, хто будують, можуть це зробити. Адже Тимошенко образила дуже багатьох людей. Вона прямим текстом сказала, що відмивають гроші”, – зазначила вона.

“Час її безвідповідальних заяв, безпідставних образ, минув. Сьогодні треба відповідати за слова і дії. І ті люди, які займаються темою підготовки інфраструктури відреагують на такі звинувачення”, – переконана Ганна Герман.

Нагадаємо, раніше Юлія Тимошенко заявила, що вартість реконструкції НСК “Олімпійський”, затверджена колишнім урядом, нинішній уряд підвищив більш ніж у два рази.

“Більш ніж на 2 мільярди відмивання грошей, просто вивід у тіньову сферу”, – зазначила екс-прем’єр-міністр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.