Новини політики. 20 січня. Юлія Тимошенко особисто Савіком Шустером дійсно була запрошена до участі в першому його ток-шоу на Першому Національному каналі.

Тимошенко стверджує, що через Герман їй відмовляєть в ефірі

Про це повідомляє прес-служба “БЮТ-Батьківщина”.

Тому в БЮТ вкрай здивовані заявою продакшн-студії “Savik Shuster Studio” про нібито політичний тиск на редакцію.

Якщо і говорити про політичний тиск, то варто нагадати, що йдеться про канал, керівники якого вже неодноразово шокували українську і світову громадськість публічними заявами про те, що інформаційний ряд каналу має цензуруватися в інтересах влади.

“Втім, в медіа-спільноті ні для кого не секрет, що насправді милу вухові свого патрона музику на цьому каналі замовляє Ганна Герман“, – стверджує БЮТ.

Дізнавшись про активні зусилля останньої із зриву появи лідера опозиції на Першому національному, прес-служба «БЮТ-Батьківщини» вирішила оприлюднити факт запрошення Тимошенко в ефір, яке Савік Шустер зробив ще в грудні минулого року.

Прикро, що старт нового проекту на Першому національному починається із грубого втручання адміністрації Януковича в роботу студії.

Очевидно, говорячи про політичний тиск, продакшн-студія “Savik Shuster Studio
помилилися адресатом.

В Блоці Юлії Тимошенко та партії «Батьківщина» співчувають Савіку Шустеру та бажають йому успіхів у захисті принципів свободи слова перед антидемократичною та авторитарною владою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.