Новини України. 29 січня. Президент України Віктор Янукович ніколи не підтримає концепцію освітніх реформ, запропоновану міністром освіти Дмитром Табачником.

Анна Герман
Герман: на кожного Табачника в Україні є президент

Про це заявила заступник голови адміністрації глави держави Ганна Герман в ефірі телепередачі «Шустер Live».

“Президент ніколи не підтримає ту концепцію реформ в освіті, яку пропонує зараз Дмитро Володимирович”, – сказала чиновниця.

На кожного Табачника в Україну є президент. Я вам гарантую, що президент зробить все, щоб в українських вузах було широке самоврядування, щоб їм давали більше свободи”, – підкреслила Герман.

“Ніколи Могилянська академія, Острозька академія не перестануть бути університетами лише тому, що просувається така концепція, щоб університет Поплавського був університетом, тому що там багато студентів, а Могилянська академія була ліцеєм. Такого президент ніколи не допустить”, – запевнила вона.

Також під час свого виступу Ганна Герман розповіла, що якщо б вона «призначала міністрів, або якщо б це було в моїй волі, я готова була б сьогодні залишити всі свої повноваження і піти на вільні журналістські хліби, або стати безробітною, лише заради того, щоб міністром освіти був хтось інший».

За матеріалами Дзеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.