Новини України. 27 січня. Син затриманого Юрія Луценка Олександр вже був на допиті в Генпрокуратурі. Про деталі допиту поки невідомо.

Олександр Луценко
Олександру Луценку "шиють" справу

Про це сказав брат екс-міністра Сергій Луценко.

“Приблизно в той же час туди привезли на допит для виконання якихось процесуальних дій Юрія Луценка. Це зроблено для того, щоб чинити психологічний тиск на мого брата, рідних і близьких. Ми закривали цю інформацію з етичних міркувань, але її Генпрокуратура сама “злила”, – зазначив він.

Луценко зізнався, що не знає деталей допиту Олександра.

“Але навіть італійська мафія не розбирається з родиною. А у нас є прокурорська мафія імені кума Віктора Януковича“, – додав політик.

“Нунсівця” Юрія Гримчака, який теж був 6 січня в залі засідань Апеляційного суду, Генпрокуратура до себе не запрошувала.

“Нас, депутатів, не викликають. На нас чомусь слідчий не скаржиться. Я не пам’ятаю, що вигукнув Олександр, так як у самого було багато емоцій. У залі я сам кричав: Ідіот. Суд був дивний: прокурор говорив дурні речі. Ми запитували: навіщо ви відновили досудове слідство? Відповідь: Для того, щоб посадити Луценка. У Кримінально-процесуальному кодексі немає такої статті. Треба ж думати, що говорити”, – зазначив депутат.

Нагадаємо, слідчий Сергій Войченко, що розслідує справу екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, вимагає завести справу на його старшого сина Олександра. Він скаржиться, що Луценко-молодший погрожував йому розправою після засідання Апеляційного суду 6 січня, коли екс-міністра не відпустили під підписку.

За матеріалами Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.