Новини України. 31 січня. Слідчий у справі Луценка переживав за своє життя після погроз, які висловила сім’я екс-міністр. Тому Генеральна прокуратура України вирішила викликати його сина і брата на допит.

Генпрокуратура, ГПУ
Генпрокуратура пояснила Луценкам, що погрожувати не можна

“У засобах масової інформації, інформагентствах та Інтернет виданнях останніми днями бурхливо обговорюється тема щодо начебто викликів на допити у Генеральну прокуратуру сина та брата екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Насправді керівництво Головного управління з розслідування особливо важливих справах Генеральної прокуратури проводило перевірку обставин, викладених у рапорті слідчого, який хвилювався за безпеку та здоров’я своєї родини у зв’язку з погрозами, висловленими членами сім’ї Юрія Луценка під час засідання апеляційного суду м. Києва”, – йдеться в повідомлянні прес-служби ГПУ.

Для надання пояснень з цього приводу до прокуратури і були запрошені син та брат Юрія Луценка, яким роз’яснено вимоги чинного законодавства та наголошено на неприпустимості подібних дій у подальшому.

На цьому перевірку було завершено, поінформували в Генпрокуратурі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.