Новини України. 10 січня. Крим. У Криму видано книгу з інструкціями для міліціонерів по вживанню алкогольних напоїв під час оперативно-розшукової діяльності.

генерал вважає, що від похмілля потрібно лікуватися алкоголем, а не тверезим способом життя

Книга розповідає, як оперативникам залишатися у свідомості при застіллі, не бовкнути таємницю, швидко тверезіти і лікуватися від похмілля.

«Горілка, коли її п’ють, розуму не додає і не забирає, вона перевіряє, чи є він», – пише автор генерал-майор міліції Василь Бірюков, начальник Кримського юридичного інституту.

Свою працю він випустив обмеженим тиражем.

«При похміллі слід суворо дотримуватися старого, добре перевіреного часом правила «Від чого захворів – тим і лікуйся». Сутність його полягає в тому, що ефект похмільних процедур виключно залежить від правильності вибору напою. Похмелитися потрібно намагатися тими ж напоями, які були вжиті напередодні. У разі дотримання цього правила разючий ефект гарантований», – пише автор у розділі «Що робити, якщо ви все-таки перевищили свою дозу?».

Крім рекомендацій, книга містить і «Алкогольний глосарій».

«Бухати – вживати алкоголь у великих кількостях, як правило, протягом тривалого часу. Приклад: вожата бухала всю зміну», – уточнює автор.

«Горілка кольору не має, але у того, хто її п’є, фарбує ніс і чорнить репутацію», – застерігає генерал молодих міліціонерів.

Джерело Новий Регіон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.