Новини науки. 17 січня. Гарним чоловікам і жінкам, безсумніву, щастить у житті. Але матінка-природа, як виявилося, нічим їх не обділила.

Вчені розвінчали міф про тупих блондинок

Нещодавно британські вчені з’ясували, що привабливі люди набагато розумніші за інших. Рівень їх IQ, як правило, на 14 пунктів вище середнього. Можна сказати, що міф про дурних блондинок тепер остаточно розвінчаний.

Згідно дослідженням фахівців з Лондонської школи економіки, люди розумні і красиві з давніх часів привертали більше потенційних партнерів для продовження роду. Таким чином, обидві ці якості в зв’язці передаються з покоління в покоління на генетичному рівні.

«Ми з’ясували, що розумними все-таки частіше бувають гарні чоловіки, ніж красиві жінки», – розповів фізик Брайан Кокс.

За його словами, фізично привабливі представники сильної статі мають IQ, в середньому, на 13,6 пункту вище норми, у красунь цей показник становить 11,4 вище норми.

Нагадаємо, нещодавно вчені з університету Арізони встановили, що тривалість життя безпосередньо пов’язана з коефіцієнтом інтелекту. Чим розумніша людина, тим більше у неї шансів дожити до ста років і навіть довше.

Відома норвезька спеціалістка, професор Гро Амдам пояснила, що вся справа в стресостійкості. Саме такі – стійкі – особистості зазвичай краще навчаються, оскільки нові речі в них не викликають тривоги, і довше живуть.

Джерело Рамблер новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.