Новини світу. 24 січня. У неділю в Ізраїлі була опублікована доповідь Єврейського агентства (“Сохнут”) про прояви антисемітизму в світі, згідно з яким Франція та Австрія зайняли друге і третє місця в рейтингу «нетерпимих» до євреїв країн.

антисемітизм
У Франції та Австрії зафіксовані випадки нападу на євреїв

Відповідно до даних звіту, в 2010 році відбулося невелике зниження числа й розжарення антисемітських інцидентів, проте воно залишалося досить високим.

Звіт також зафіксував різке посилення організованої діяльності, спрямованої на делегітимації Ізраїлю, провідну роль у якій відіграють, згідно з доповіддю, ісламські, палестинські та ліворадикальні організації. Разом з тим у більшості західних країн антиізраїльські демонстрації і мітинги не привели до нападів на єврейські громади. Виключенням стали Франція і Австрія.

У Франції були зафіксовані 15 нападів на євреїв, в тому числі і закидання пляшками із запальною сумішшю єврейського будинку для престарілих.

В Австрії зафіксовано 17 антисемітських акцій, які були безпосередньо пов’язані з затриманням «Флотилії свободи».

Іран, як зазначається у звіті, як і раніше залишається провідною державою у стимулюванні антисемітизму. Продовжуючи і зміцнюючи свої зв’язки з ліворадикальними організаціями, Іран в 2010 році значно посилив контакти і з правими радикалами, включаючи неонацистів в Угорщині, Греції, Франції та Чилі, наголошується в документі.

Минулий рік також ознаменувався посиленням політичного впливу вкрай правих сил – у Німеччині, Австрії, Греції, Швеції, а також Угорщині, де крайня права партія JOBBIK отримала на виборах до парламенту 47 місць з 386.

Разом з тим у державах СНД рівень антисемітизму залишався на низькому рівні.
Опублікування результатів дослідження було приурочене до міжнародного дня Голокосту і боротьби з антисемітизмом 27 січня.

За матеріалами Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.