Новини технологій. 29 січня. Якщо смартфон відмовляється працювати при температурі нижче 0°, Apple повинна повернути гроші його власнику, заявило фінське агентство із захисту прав споживачів.

iPhone 4
Смартфони iPhone не працюють зимою

Агентство із захисту прав споживачів Фінляндії взяло під захист користувачів, чиї апарати iPhone не витримали впливу негативних температур, повідомляє The Register.

З початком холодів відразу кілька жителів скандинавських країн спробували повернути в магазин свої смартфони iPhone. Апарати, за їхніми словами, відмовлялися працювати на холоді. Однак Apple відмовилася прийняти пристрої назад, пославшись на «Посібник продукту», що додається до смартфону. У ньому зазначено, що iPhone не можна використовувати при температурі нижче 0° і вище +35 °.

Фінське агентство з захисту прав споживачів визнало, що це правило не повинно поширюватися на Фінляндію, відому своїм суворим кліматом. Фінські покупці мають право очікувати, що їх iPhone буде справно функціонувати в будь-який час року. Якщо ця умова не виконується, Apple зобов’язана повернути гроші.

Агентство уточнить у Apple, наскільки серйозні пошкодження може отримати iPhone на холоді і чи входить в обов’язки продавців попереджати покупців про погану роботу смартфону на морозі.

У грудні 2010 року вибухнув iPhone 4, що належав жительці Норвегії. Apple відмовилася прийняти пристрій у ремонт. Компанія заявила, що жінка користувалася телефоном при температурі -12° і тим самим порушила умови гарантії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.