Новини України. 13 січня. Газета Financial Times пише, що єврокомісар з розширення ЄС Штефан Фюле попередив Президента України Віктора Януковича про те, що Брюссель може заморозити відносини з Києвом.

Штефан Фюле
Фюле попередив Януковича

За даними видання, в ЄС стурбовані процесом відходу України від демократичних цінностей.

Газета зазначає, що Фюле фактично підтримав заяву США щодо стурбованості переслідуванням української опозиції і обмеженням свободи преси в Україні.

“Єврокомісар фактично підтвердив, коли сказав про небажання говорити зараз на тему будь-яких наслідків, які можуть настати, якщо Україна відійде від демократії, що ЄС готує документ з оцінкою політичної ситуації в Україні“, пише FT.

Financial Times також звертає увагу на досить обтічну реакцію Фюле, коли журналісти й іноземні інвестори в Києві назвали йому факти відмови команди Януковича розслідувати прояви корупції серед своїх союзників, які прямо сприяють хабарництву та бюрократизму чинної влади.

Як повідомлялося, комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле під час недавнього візиту до Києва застеріг владу України від застосування кримінального законодавства в політичних цілях.

Нагадаємо, сьогодні Віктор Янукович зібрав Комісію зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права.

За матеріалами Корреспондент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.