Новини спорту. 23 січня. Росія. Наглядова рада ФІФА повернеться до обговорення теми поліпшення якості суддівства в матчах і застосування нових технологій, зокрема, при фіксації моменту перетину гольової лінії, для більш точних оцінок спірних моментів.

Йозеф Блаттер хоче нові технології, але не повтори

Про це в Санкт-Петербурзі повідомив президент Міжнародної федерації футболу Йозеф Блаттер на прес-конференції після підписання декларації про присвоєння Росії статусу країни-організатора ЧС-2018.

“У березні в Кардіффі (Уельс) пройде засідання Наглядової ради ФІФА. Одним з пунктів порядку денного буде питання використання технологій у футболі. Рада вже двічі відмовляла у цьому. Тим не менше, низка суддівських помилок на чемпіонаті світу в Південній Африці знову зробили цю тему актуальною. Перш за все, це технології фіксації перетину гольової лінії. Якщо вони досить точні, то існує ймовірність, що вони будуть використані на ЧС-2014 року“, – сказав президент ФІФА.

У той же час, Блаттер висловився проти зупинок гри для перегляду повторів спірних моментів.

“Треба пам’ятати, що футбол – особлива гра. Її не можна переривати. Нам слід поліпшити якість суддівства. Можливо, з’являться судді за воротами. Однак тут питання в наявності необхідної кількості кваліфікованих суддів”, – вважає Йозеф Блаттер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.