Новини України. 25 січня. Дніпропетровськ. Фото. FEMEN дали відповідь на відомий жарт-питання “Що буде з Землею, якщо усі жінки планети сядуть на шпагат?”. Жіночий рух презентував свою філію та принади місцевих активісток в місті Дніпропетровськ .

ФЕМЕН-Дніпро
"Асфальт накрився"

Обличчя FEMEN Олександра Шевченко представила пресі главу FEMEN-Дніпро Євгену Зирянову.

Дівчата розповіли про плани захоплення міста і методи тероризування місцевої влади. Олександра Шевченко прямо в залі прес-центру продемонструвала рішучість FEMEN йти до кінця і показала плакат на грудях «I love Дніпро», повідомляє прес-служба Руху.

«FEMEN приїхали в Дніпропетровськ не цицьками світити, ми маємо намір змусити місцеву владу припинити красти і почати приймати правильні рішення в інтересах всіх городян», – сказала Олександра Шевченка.

Учасниці Руху провели шпагат-акцію «Асфальт накрився» проти жахливого стану дорожнього покриття міста Дніпропетровськ. Десять активісток FEMEN-Дніпро сіли на шпагат прямо на дорозі, прикривши собою ями і вибоїни, вказавши дніпропетровської влади місця докладання зусиль з їхнього боку.

Акція супроводжувалася вигуками «Дурні, зробіть дороги!», «Асфальт накрився».

«FEMEN-Дніпро не мають наміру пасти задніх, ми плануємо ні в чому не відставати від Києва і обіцяємо внести сум’яття в тихий патріархальний уклад нашого міста», – заявила лідер FEMEN-Дніпро Євгена Зирянова.

Femen_DniproФЕМЕН-ДніпроФЕМЕН-ДніпроФЕМЕН-ДніпроФЕМЕН-ДніпроФЕМЕН-ДніпроФЕМЕН-Дніпро

Comments

  1. Глупые они какие-то! Ну кто же дыркой дырку накрывает?! Надо б было б туда свои недовыпуклости сунуть, вместо того, чтоб светить ими перед камерами да еще на всю Комсомольскую! Да!.. Во истину, PR – великая штука! Даже если у тебя ничего нет, кроме дыр и недовыпуклостей, ты все равно можешь стать известным на весь город! Хотя бы и на день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.