Новини технологій. 17 січня. Соціальна мережа Facebook надала розробникам додатків і партнерським сайтам можливість отримати контактні дані користувача, якщо той дасть на це дозвіл, повідомив сайт All Facebook.

пошта від facebook
Facebook буде передавати особисті данні своїх користувачів іншим сайтам

Це нововведення вже викликало гостру критику з боку фахівців з безпеки. Так, компанія Sophos у своєму блозі закликала користувачів негайно видалити контактні дані з Facebook щоб уникнути, наприклад, масових SMS-розсилок.

Передача контактних даних відбувається тільки після дозволу користувача. Однак, як зазначає сайт All Facebook, більшість людей навряд чи помітить, що в стандартному повідомленні про надання даних сторонньому сайту або програми з’явився новий пункт, що підтверджує дозвіл на передачу номера телефону і поштової адреси. Видання вважає, що адміністрація соціальної мережі повинна частіше публікувати офіційні звіти про використання персональних даних учасників соціальної мережі.

Як повідомив кореспондентові РІА Новини представник Facebook, згідно з правилами соціальної мережі, сторонні сайти можуть зберігати отримані дані про користувачів сервісу, але повинні видалити їх, якщо користувач видалить свій Facebook-акаунт. Виняток становлять випадки, коли сторонні сайти зажадали у користувача додатковий дозвіл на постійне зберігання цієї інформації. Адміністрація Facebook рекомендує користувачам уважно стежити за тим, які саме дані вони передають стороннім сайтам і додаткам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.