Новини України. 4 грудня. Фото. Останній холостяк у київській владі одружується. Слідом за секретарем Київради Олесем Довгим під вінець зібрався екс-заступник мера Денис Басс.

Денис Басс
Денис Басс одружується з Ксенією Кузьменко

Про це розповів його друг з Блоку Черновецького, який, щоправда, побажав залишитися неназваним, «адже вся історія з одруженням – секрет».

Пані Басс стане «Міс України-1997» і колишня дружина мільйонера Олександра Онищенка Ксенія Кузьменко, яка має народити до весни дитину від екс-чиновника. Самі «молоді», правда, про новини не говорять.

«Я не хотіла б коментувати свою вагітність», – сказала Кузьменко, повідомляє Сегодня.

А на питання про весілля відповіла так: «Це справа двох і їх родини, близьких, а всі інші просто тицяють носа куди не слід».

Денис Басс на дзвінок видання не відповів.

«Якщо ваші джерела вам сказали, що буде весілля і дитина, то можете так і писати», – розповіла його прес-секретар Олександра Жураховська.

У грудні Ксенія говорила нам, що цієї осені вона пройшла кастинг як ведуча на дві програми: «Але поки через особисті питання я не буду працювати на телебаченні, можливо, повернуся до цього навесні».

Кузьменко намагалася реалізувати себе не тільки на телебаченні, а й як дизайнер інтер’єрів, облаштовуючи фешенебельні будинки; вона знає кілька іноземних мов. Але її зліт почався після вдалого заміжжя – будучи студенткою, вона вийшла заміж за мільйонера Олександра Онищенка, який, як кажуть, після розлучення залишив їй з 8-річним сином Сашком нерухомість і дає гроші на «особисті витрати». Сьогодні Кузьменко 34 роки, вона на два роки старша за свого нареченого.

Роман Кузьменко з Бассом, як кажуть в тусовці, розгорівся рік тому – через кілька місяців після розлучення. У січні 2010 року Ксенію і Дениса вперше помітили разом на одній зі світських вечірок. Втім, особливо вони на тусовках не світилися і незабаром перестали там з’являтися.

«Ксенія зараз буде ховатися, – сказала одна із завсідників світських вечірок, – Вона – не любителька того, щоб її особисті справи ставали надбанням громадськості. На світських заходах Ксенія з’являлася в останній раз приблизно у вересні. Кажуть, що торжество у зв’язку з вагітністю буде дуже скромним».

Ксенія КузьменкоКсенія Кузьменко

Ксенія Кузьменко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.