Новини України. 2 січня. Екс-міністр економіки України Богдан Данилишин не давав жодних свідчень проти дочки лідера “Батьківщини” Юлії Тимошенко – Євгенії Тимошенко-Карр.

Данилишин не давав свідчення проти доньки Тимошенко

Про це заявила чеський адвокат колишнього чиновника Марина Махіткова.

“Пан Данилишин з цього приводу жодним чином публічно не висловлювався, і немає такої можливості, так як він і далі перебуває у в’язниці в Чеській Республіці”, – цитує юриста радіо Свобода.

За її словами, ніхто з українських офіційних осіб з ним не спілкується.

“З того часу як він попросив у Чехії політичного притулку, до нього не мають доступу і працівники Посольства. Він спілкується лише зі мною або по телефону зі своїми рідними”, – розповіла Махіткова.

Нагадаємо, раніше журналіст і політичний експерт В’ячеслав Піховшек заявив, що Богдан Данилишин, перебуваючи в чеській в’язниці, дав свідчення проти Євгенії Тимошенко-Карр щодо будівництва терміналу “D”в аеропорту “Бориспіль”.

Comments

  1. Если Данилишин не давал ни каких сведений о деятельности дочери Тимошенко, как рассказывает адвокат Мария Махиткова, то кто рассказал? Об этом Махиткова умалчиват. А , раз адвокат умалчивает,тем самым защищая своего подопечного, значит она точно знает, что рассказывал Данилишин, в том числе, и о дочери Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.