Новини політик. 5 січня. “Театралізовані й награні заяви колишніх високопоставлених чиновників про політичні репресії є не більш ніж спробою уникнути відповідальності за свої неправові дії”, – Владислав Забарський.

Владислав Забарський

Екс-чиновники перетворюють суд на вертеп, щоб привернути увагу до себе і надати кримінальним справам за економічні злочини політичного забарвлення. Таку думку висловив народний депутат України від Партії регіонів Владислав Забарський.

Політик упевнений у тому, що якби екс-чиновники, проти яких сьогодні порушено кримінальні справи, не були ні в чому винні, їм було б вигідно співпрацювати зі слідством, а не намагатися своїми діями й заявами чинити тиск на суд.

“Екс-чиновникам немає потреби влаштовувати в судах і на допитах істерики. Якщо вони нічого не робили і не відчувають за собою провини, вони, навпаки, повинні бути зацікавлені в тому, щоб якомога швидше відбувся розгляд справ у суді. І нема чого влаштовувати тиск на суд, привертаючи увагу до своїх персон”, – наголосив депутат.

Забарський назвав дії екс-чиновників, які заявляють про репресії, спробою надати політичного забарвлення кримінальним справам з економічних питань і уникнути відповідальності за порушення, вчинені під час перебування на високих посадах у владі.

“Це спроба надати політичного значення кримінальним справам і уникнути відповідальності. Повинна бути відповідальність за скоєні неправові дії, а екс-чиновники намагаються надати справі політичного забарвлення, щоб потім розповідати про репресії”, – переконаний він.

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.