Новини України. 21 січня. Донецький окружний адміністративний суд заборонив у День Соборності України 22 січня проводити будь-яку ходу.

правосуддя, суд, суддя
Донецький суд не дозволив проведення ходи 22 січня

Про це повідомив житель м. Селідове Донецької області Володимир Кружко, який називає себе націоналістом.

За його словами, кілька днів тому (10 січня) він подав від свого імені в Донецьку міськраду заявку на проведення «організованою ним групою» 22 січня мітингу біля пам’ятника Т. Шевченка і ходи на площу ім. Леніна.

Кружко додав, що аналогічну заявку 14 січня на проведення акцій біля пам’ятника Т. Шевченка і площі ім. Леніна до міськради подали представники Донецького міськкому КПУ.

«Але міськрада подала позов до суду з проханням заборонити обом сторонам проводити будь-які акції, щоб уникнути зіткнень», – сказав Кружко.

Він зазначив, що вчора суд виніс рішення, яким заборонив йому і «організованій ним групі» проведення у Донецьку 22 січня демонстрації за маршрутом від пам’ятника Т. Шевченку до площі Леніна, а також мітингу на самій площі Леніна.

При цьому Кружко підкреслив, що проводити мітинг біля пам’ятника Т. Шевченка суд йому і його прихильникам не заборонив.

«Тим же рішенням суд заборонив Донецькому міськкому Компартії встановлювати 22 січня в Донецьку намети і пікети зі звуковою апаратурою та автомобілями на площі Леніна, а також у бібліотеки ім. Н. Крупської », – повідомив Кружко.

Він не розповів, хто входить до його «організованої групи», відзначивши, що запрошує прийти на мітинг патріотів України і всіх небайдужих.

«Я роздав на вулиці дві тисячі листівок. Якщо прийде кожен десятий, значить, буде вже двісті людей », – зазначив Кружко.

Він також зазначив, що оскільки суд заборонив йому та його однодумцям проводити ходу від пам’ятника Т. Шевченку до площі Леніна, маршрут демонстрації буде змінений.

«Ми все одно проведемо ходу. Підемо від пам’ятника Шевченка до стадіону «Донбас Арена», і там проведемо мітинг», – відзначив Кружко.

У той же час заступник голови Донецької облорганізації ВО «Просвіта» Марія Олійник повідомила, що 22 січня біля пам’ятника Т. Шевченку в Донецьку представники 18 політичних партій і громадських організацій Донецької області, які підписали меморандум про співпрацю, проведуть мітинг з нагоди 92-ї річниці Дня Соборності України.

«Жодна з наших організацій не має ніякого відношення до заходів, організованих біля пам’ятника Т. Шевченка будь-якими фізичними особами», – підкреслила Олійник.

За матеріалами Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.