Новини світу. 15 січня. Франція. Молодша дочка Жана-Марі Ле Пена 42-річна Марін Ле Пен змінить свого батька на посту лідера французької вкрай правої партії Національний фронт, повідомляє в суботу агентство Франс Прес.

Марін Ле Пен

Офіційні підсумки внутріпартійних виборів нового лідера Нацфронта будуть оголошені в неділю вранці на XIV конгресі партії в Турі, що відкрився в суботу зранку.

Однак, за словами джерела в політбюро, близько двох третин голосів членів партії було віддано за дочку Ле Пена, яка до цього обіймала посаду виконавчого віце-президента Нацфронта. Її суперником у боротьбі за найвищу партійну посаду був інший виконавчий віце-президент украй правих, давній соратник Ле Пена Бруно Гольніш.

На відміну від свого опонента, який бачить майбутнє в продовженні лінії Ле Пена, Марін Ле Пен наполягає на необхідності деякої зміни іміджу партії, щоб залучити до неї якомога більше виборців і зробити однією з провідних політичних сил країни.

Очікується, що саме Марін Ле Пен стане кандидатом від Нацфронта на виборах президента Франції в 2012 році. Раніше Гольніш заявив, що в будь-якому випадку не буде перешкоджати висуванню Марін, проте сама вона сказала, що тільки переможець внутріпартійних виборів має стати партійним кандидатом.

Джерело РиаНовости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.