Новини культури. 22 січня. Відомий український письменник Сергій Жадан вважає, що нинішня влада робить спроби «перетягнути» на свій бік деяких представників культурних кіл, «щоб надати своїй діяльності хоча б якусь легітимність, хоч якусь пристойність».

Сергій Жадан

Про це він сказав «ДТ. Україна», відповідаючи на питання про стратегію і тактику сучасної влади в гуманітарній політиці.

“Втім, особливих успіхів у цьому напрямі поки що не спостерігається. Оскільки співпраці з нинішньою українською владою – чи то в гуманітарній сфері, чи то в інших галузях суспільного життя – інакше як колабораціонізмом вже й не назвеш “, – впевнений письменник.

При цьому він підкреслив: “абсолютно ніякої чітко визначеної стратегії у сфері гуманітарної політики ця влада навіть не передбачає”.

“І вся їхня тактика зі стратегією разом – ні що інше, як прагнення захистити будівельними “лісами” офіційних інституцій або гучних декларацій ту порожнечу, яка за всіма цими деклараціями та інституціями… Порожнеча при цьому залишається пусткою. Потрібно тільки назвати речі своїми іменами “, – вважає Жадан.

Джерело Цензор.Нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.