Новини спорту. 18 січня. Київське “Динамо” не збирається платити за Олександра Алієва кошти, які хоче за гравця президент “Локомитива” Ольга Смородська.

Ігор Суркіс
Суркіс: таке враження ніби Смородська говорить сама з собою

Про це заявив президент клубу Ігор Суркіс.

“Часом складається відчуття, що пані Смородська розмовляє сама з собою, – сказав Суркіс, – Вона заявляє, що знаходиться в переговорному процесі з «Динамо», але такого процесу, слід розуміти, не існує в принципі. Ми обговорювали з нею лише передбачені угодою з «Локо» терміни переведення на наш рахунок останніх траншів трансферної вартості Алієва – і не більше того”.

“Президент московського клубу вважає, що гравець коштує тепер вже 11 мільйонів? Це її право, але викуповувати права на Алієва за таку суму, навіть за вирахуванням все ще не заплачених нам чотирьох мільйонів євро, ми не маємо наміру”, – додав Ігор Суркіс.

Він зауважив, що незважаючи на заяви Смородської про зацікавлення Алієвим іншими клубами, “Локомотив” має заплатити “Динамо” за гравця.

“Будь-яке її рішення з цього питання я прийму з повагою. Але можливий перепродаж Алієва не звільняє «Локомотив» від обов’язку погасити існуючу перед нами заборгованість”, – сказав Суркіс.

“Наш головний тренер говорив про Алієва, але його інтерес до нього, як я вже мав нагоду зауважити, з фанатизмом не межує. Ми цілком зможемо обійтися без цього гравця – тим більше, що в Лізі Європи в цьому сезоні зовсім точно не могли б на нього розраховувати”, – розповів президент київського клубу.

За матеріалами Спорт-Експрес

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.