Новини медицини. 31 січня. Депресія лікується не тільки гіпнозом і таблетками, але, виявляється, і хірургічним шляхом, з’ясували медики з Британії.

депресія
В Британії вилікували депресію хірургічним втручанням

62-річна британка Шейла Кук стала першою, кого вилікували від депресії за допомогою операції.

Шейла почала страждати депресією близько десяти років тому, і які б методи не пропонували лікарі, лікування не приносило ніяких результатів, повідомляє The Telegraph.

Чоловік британки навіть залишив роботу і переїхав з дружиною до узбережжя моря в надії, що вона одужає, але все виявилося марним. Зрештою жінці було запропоновано вперше за всю історію медицини провести так звану глибоку стимуляцію мозку, в ході якої нейрохірурги впливають безпосередньо на області, від яких залежить наявність депресивних станів. Ефект перевершив всі очікування, і вже через пару тижнів жінка змогла відчувати почуття щастя та задоволення від життя.

“Це приголомшливий ефект. Всього за два тижні моє життя змінилося. Вперше за 10 років я відчуваю себе щасливою! Я читаю газети, роблю домашню роботу і ходжу на прогулянки”, – розповідає Шейла.

Депресія – це хвороба, якою хоча б раз у житті страждають близько 20% людей. Половина з них одужує протягом 6 місяців, але решта 10% населення планети можуть відчувати ознаки депресії більше 3 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.