Новини України. 29 січня. Україні не варто чекати прямої користі від Всесвітнього економічного форуму в Давосі, адже це – не те місце, де приймаються рішення, а місце, в якому можна відчути температуру сучасної світової економіки.

Віктор Пинзеник
Україні не слід чекати користі від форуму в Давосі

Так вважає екс-міністр фінансів України Віктор Пинзеник.

“В буквально сенсі я не чекаю нічого, бо це не місце, де приймаються рішення. Але це місце, де можна відчути “температуру” економіки країн всього світу”, – зазначив Віктор Пинзеник під час бізнес-дискусії “Давос 2011: погляд з України”, що відбулася 29 січня у Києві, Львові та Дніпропетровську.

Також колишній урядовець додав, що на давоському форумі можна дізнатися, до яких економічних терапій вдаються у світі.

З тезою про те, що Україні не варто багато очікувати від Давосу, погодився і директор докторської школи НаУКМА Михайло Винницький.

Давос – це місце, де люди збираються займатися тим, що називається “нетворкінг”, тобто встановленням зв’язків. На сьогодні в нас є питання – навіщо ці зв’язки, чим вони є важливі, який їх ціннісний зміст. На ці питання сьогодні відповіді немає. Можливо, ці роль України – в тому, щоб знаходити відповіді на ці запитання”, – зазначив він водночас.

Інший учасник дискусії, генеральний директор Microsoft Україна Дмитро Шимків, наголосив на тому, що Всесвітній економічний форум у Давосі насамперед дає українському бізнесу можливість зрозуміти процеси, які сьогодні відбуваються у світі.

“Ми можемо зрозуміти, куди рухається світ, який вплив глобальні зміни будуть мати на Україну і яким чином український бізнес може брати участь в цих змінах”, – наголосив він.

За матеріалами Zaxid.net

Comments

  1. Бізнес-дискусія відбулася не 30 січня, як вказано в статті, а 29 січня. І це зазначено в Zaxid.net, на яку Ви посилаєтесь.

    (Новина опублікована 29 числа, де Ви там побачили 30 січня я не знаю – ред)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.