Новини України. 14 січня. Екс-міністр економіки України Богдан Данилишин має намір довести свою правоту і повернутися в Україну.

Богдан Данилишин
Богдан Данилишин хоче довести свою невинність в Україні

Про це він сказав в інтерв’ю радіо “Свобода” після того як був випущений на свободу за рішенням міського суду столиці Чехії.

“У мене завжди були наміри повернутися в Україну. Я думаю, що я доведу свою правоту і свою невинність щодо звинувачень, які проти мене висунуто”, – підкреслив Богдан Данилишин.

Екс-міністр висловив вдячність Чеській Республіці за те, що йому надана можливість міжнародного захисту на території цієї країни.

“Я думаю, що в Україні ті ідеали революції, які були здійснені в 2004 році, ті принципи, які проповідують лідери опозиції, в першу чергу Юлія Тимошенко, будуть дотримані і надалі”, – додав він, передає Ліга.

Нагадаємо, вчора МВС Чехії ухвалило рішення про надання Богдану Данилишину політичного притулку в Чеській Республіці. До цих пір екс-міністр уряду Тимошенко перебував у в’язниці попереднього ув’язнення в Празі.

У серпні 2010 року Генпрокуратура України порушила кримінальну справу відносно екс-міністра уряду Юлії Тимошенко Богдана Данилишина. Його звинуватили у завданні державі збитків на кілька мільйонів гривень. За версією правоохоронців, збиток в 4,5 млн.грн. був нанесений при узгодженні ДП “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” застосування процедури закупівлі в одного учасника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.