Новини України. 26 січня. Івано-Франківськ. На знання правил дорожнього руху тепер перевіряють не лише водіїв, а й державтоінспекторів.

ДАІшники здавали екзамени на знання ПДР

На Івано-Франківщині даішникам вперше довелось складати іспити. Розпочали з керівників обласної інспекції. Наскільки успішно посадовці впоралися із завданням, бачили наші кореспонденти.

Перший день іспитів. Двадцятьох працівників керівного складу ДАІ екзаменують так само, як і майбутніх водіїв. Починають із теорії.

Є 20 запитань, дозволяється дві помилки. Для начальників ДАІ, 20 хвилин достатньо.

Василь Якуб’як, керівник із тридцятирічним водійським і двадцяти-семи-річним стажем роботи в органах ДАІ, іспит склав на відмінно. Втім, зізнається, хвилювання таки було.

Василь Якуб’як, командир Коломийського взводу для обслуговування доріг державного значення:

“Керівництво правильно прийняло рішення для того, щоб питати у водіїв, треба знати самим навідмінно”.

Після теоретичної частини – практика. Заїзд у гараж, виїзд на естакаду із зупинкою, а на завершення – “змійка”. За виконанням поставлених завдань уважно стежать екзаменатори.

Михайло Кизимишин, начальник УДАІ УМВС в Івано-Франківській області:

“Працівники міліції на своїй службі при різних обставинах можуть доставляти автомобілі на арешт-майданчики і при тих чи інших обставинах можуть затримати порушників і повинні керувати різними транспортними засобами”.

Учасники іспитів погоджуються: без знань на службі – ніяк. Кажуть, готові складати такі екзамени хоч щомісяця. В обласному управлінні МВС перевірки планують зробити не лише регулярними, а й публічними.

Василь Фелик, заступник начальника УВМС в області:

“Перше, чим притягувати наших громадян до відповідальності, учасників дорожнього руху, ми дамо кваліфікацію нашим працівникам”.

Іспити вже склали 20 керівників Прикарпатської ДАІ. Тепер черга їхніх підлеглих – продемонструвати свої знання правил дорожнього руху вони мають до кінця тижня. За провал державтоінспекторам може загрожувати навіть звільнення.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.