Новини авто. 3 січня. Узбекистан. Німецький Daimler з цього року почне складання автобусів в Узбекистані, повідомляють CA-News з посиланням на видання Trading Market.

Daimler буде виготовляти автобуси в Узбекистані

У стадії будівництва нова складальна лінія вартістю $30 млн. для складання автобусів, яка почне роботу з квітні-травні 2011, зазначає видання посилаючись на представника компанії “Узавтопром“.

У травні 2010 німецька група компаній Daimler AG і Узавтопром підписали угоду про створення спільного підприємства “Mercedes Benz-Узавтосаноат” зі складання автобусів на території Ташкентського виробничого об’єднання авіації імені Чкалова (ТАПОИЧ).

СП буде виробляти туристичні, міжміські, міські автобуси та мідібуси. Відповідно до угоди, “Узавтосаноат” надасть підприємству виробничі площі (49%). А “Daimler Buses” (51%) буде поставляти шасі Mercedes-Benz, а кузова будуть проводитися у співпраці з багаторічним партнером Mercedes-Benz компанією Manufacturing Commercial Vehicles. Статутний капітал спільного підприємства становить $8 млн.

На початковому етапі потужність СП складе близько 600 одиниць 12-метрових міських, міжміських і туристичних автобусів та міді-автобусів Євро-3 класу в рік.

Відповідно до постанови Президента Узбекистану Ісламу Карімова, СП звільняється від всіх податків і митних зборів в Узбекистані протягом наступних п’яти років.

У Ташкенті курсують близько 1000 автобусів Mercedes-Benz, які придбані на суму близько 120 млн. євро. Це стало можливим за рахунок кредитів від німецьких банків під гарантію узбецького уряду, повідомляє видання.

Джерело Тренд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.