Новини світу. 27 січня. Сержант Швець договорився. Одеський інспектор ДАІ, якого звинуватили у зневажливому ставленні до української мови, звільнений з органів внутрішніх справ.

ДАІ
Сержанта Швеця звільнили за неповагу до мови

Про це повідомили в прес-службі Департаменту ДАІ МВС України.

У відомстві відзначили, що напередодні на Інтернет-сайтах з’явилася інформація та відео, на якому демонструвалося небажання інспектора ДАІ міста Одеси спілкуватися з водієм українською мовою.

“У ході здійснення перевірки з’ясувалося, що зазначені факти підтверджуються: інспектор ДАІ дійсно дозволив собі публічну демонстрацію неповаги до державної мови, тим самим дискредитуючи звання працівника міліції”, – підкреслили в МВС.

За результатами проведеної перевірки інспектора ДАІ звільнено з органів внутрішніх справ. Одночасно вжиті заходи дисциплінарного впливу (від суворої догани до звільнення з посади) до його керівників, які не забезпечили належну професійну підготовку старшого сержанта міліції.

Нагадаємо, раніше в електронних ЗМІ з’явилося відео, де співробітник ДАІ, який представився як “старший сержант Швець”, на запитання водія, заданий на українській мові, заявив: “Не розумію” телячого язика “. Після цього на камеру інспектор розповів про своє неповазі до української мови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.