Новини авто. 24 січня. Південна Корея. Концерн General Motors (GM) відмовиться від використання бренду Daewoo в Південній Кореї.

Daewoo перейменують в Chevrolet

Автомобілі, які в даний час випускаються під таким ім’ям, в найближчому майбутньому будуть перейменовані в Chevrolet, повідомляє Лента.ру.

На думку керівництва General Motors, в Південній Кореї у марки Daewoo склалася погана репутація, яку не вдалося змінити навіть після придбання бренду американським концерном. Зміна імені дозволить поліпшити відношення до автомобілів і підвищити попит на них, вважають в GM.

Американський автогігант придбав компанію Daewoo через 3 роки після її банкрутства – у 2002 році. З 2005 року GM почав перейменовувати на світових ринках моделі корейського виробника. Так, в Європі автомобілі Daewoo Chance і Matiz стали продаватися як Chevrolet. В Австралії та Новій Зеландії машини Epica і Winstorm отримали назви Holden Epica і Holden Captiva.

Зараз окрім Південної Кореї, автомобілі Daewoo також продаються під власним ім’ям у країнах СНД і у В’єтнамі. Чи будуть перейменовані машини на цих ринках, не повідомляється.

Джерело Деньги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.