4 січня. На сайті одного з видань виявилися непристойні відео, зроблені командиром легендарного авіаносця Enterprise.

авіаносець Enterprise
Капітан авіаносця Enterprise знімав порно під час служби

“Коли легендарний ядерний авіаносець Enterprise вийде з Норфолка у свій останній афганський похід перед списанням в 2013 році, за його штурвалом не буде його командира, що заслужив чимало нагород. Проти 49-річного Овена Хонорса, що закінчив престижне училище Naval Fighter Weapons School (відоме під назвою Top Gun), розпочато розслідування за серію відео еротичного змісту, знятого ним у період 2006-2007 років під час перебування на афганському театрі військових дій”, – пише Алессандра Фаркас у статті, надрукованій в газеті Corriere della Sera.

“Крім того, що записи нашпиговані вульгарними, гомофобськими жартами, на відео відображені сексуальні акти, симуляція мастурбацій, морячки, які приймають душ разом, є також епізод псевдоректального дослідження псевдодоктором. Іншими словами, ВМС США були змушені почати розслідування”.

“Ми розслідуємо неналежний характер записів”, – заявив представник ВМС США. – Такий зміст неприйнятний. Ні для сьогоднішнього, ні для вчорашнього американського флоту”.

На відміну від аналогічних сексуальних скандалів, розкритих в різних підрозділах американської армії, яка все більше слабшає протягом дев’яти років війни, в яку, як здається, вже ніхто не вірить, цей “фільм” виклав в Мережу не матрос, який “зійшов з розуму”, а номер два в командуванні одного із символів американської військової машини”, – пише журналістка.

Проти відео і капітана виступило гей-співтовариство. Але деякі колишні моряки виступають на захист екс-командира Enterprise.

“Ці відео були улюбленою розвагою на борту”, – говорить Місті Девіс із Техасу, жінка-ветеран служби на авіаносці.

“В еру Обами, коли закон, за який ратував міністр-республіканець Роберт Гейтс, дозволить відкритим геям служити в збройних силах, гомофобія Хонорса абсолютно несподівано сприймається як неприпустима аномалія”, – пише Алессандра Фаркас.

За матеріалами Corriere della Sera

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.