Новини світу. 31 січня. Суд у Москві відмовив у задоволенні позову громадської організації «Відкрите об’єднання споживачів» до ТОВ «Кока-Кола ЕйчБіСі Євразія», чим визнав напій Coca-Cola Light нешкідливим.

Coca-Cola Light
Coca-Cola Light не має шкідливих добавок - суд Москви

Приводом для судового розгляду став напій Coca-Cola Light, у складі якого присутній штучний підсолоджувач – аспартам, при розпаді якого, як заявили захисники прав споживачів у заяві до суду, утворюється метанол, що вважається шкідливим для здоров’я.

Громадська організація вважає, що компанія порушує закон, не попереджаючи покупців про те, що до складу напою входить даний вид замінника цукру.

«За результатами слухань суд прийняв рішення у задоволенні позовних вимог до ТОВ «Кока-Кола ЕйчБіСі Євразія» відмовити в повному обсязі, – повідомляє Coca-Cola, – Компанія «Кока-Кола ЕйчБіСі Євразія» з усією серйозністю ставиться до будь-яких питань, пов’язаних з її продукцією, і дотримується найвищих стандартів якості продукції та послуг, чітко дотримуючись у своїй діяльності вимог міжнародного і російського харчового законодавства».

«На жаль, це не перший випадок, коли різні об’єднання споживачів намагаються зробити собі ім’я за рахунок великих добросовісних виробників товарів народного споживання», – підкреслюється в заяві Coca-Cola.

Коментарів з боку критиків Coca-Cola поки не було, повідомляє Газета.Ру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.