Новини України. 14 січня. Про нашу країну розкажуть у проекті CNN, який називається i-List, і будуть включати в щоденну новинну передачу «Призма» (PRISM).

CNN
CNN покаже фільми про українські міста і Євро-2012

Ефіри буде вести ветеран CNN Джим Кленсі з різних частин Києва. Крім того, він проведе з Києва свою власну передачу World Report. Репортажі вже записує кореспондентка CNN Діана Мегней, подорожуючи по Україні. Вони будуть присвячені підготовці до Євро-2012, економіці, культурі, сільському господарству та суспільному житті сучасної України. Як відзначають автори проекту, наша країна їх зацікавила після зміни влади: з одного боку, вона подружилася з Росією, з іншого – продовжує прагнути до Європи.

Україна стала дев’ятою за ліком в проекті i-List – перед нами були Бахрейн, Франція, Грузія, Македонія, Польща, Оман, Нігерія і Туреччина. Проект виходить раз на місяць, презентуючи одну країну. Таким чином, Україна відкриває 2011 рік на CNN.

Вся команда CNN, крім Діани Мегней, яка вже працює тут, з’їжджається в Україну в неділю, з тим, щоб в понеділок вперше вийти в ефір. Передачі будуть проходити з понеділка у п’ятницю о 19:30 за київським часом (у Нью-Йорку в цей час буде 13.30). Крім того, буде кілька півгодинних спеціальних оглядових випусків: у суботу, 22 січня о 23:00, в неділю, 23 січня, в 14,00 і 04,00, у вівторок, 25 січня, в 14,30 і 20,30. Українським ТБ ці передачі транслювати не буде. Зате українці самі зможуть викласти своє відео на сайт проекту (ireport.cnn.com). Кращі відео покажуть в ефірі.

За матеріалами Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.