Новини спорту. 22 січня. 20 січня в УЄФА і ФІФА були відправлені завірені мокрими печатками протоколи рішень колективних членів Федерації футболу України з вимогою скликати позачерговий Конгрес ФФУ.

ФФУ, федерація футболу України
В ФФУ назріває скандал

Про це повідомив голова Хмельницької обласної федерації футболу Ігор Хіблін.

“Процедура волевиявлення у Федерації була здійснена відповідно до вимог статутних документів ФФУ. Однак думку більшості було проігноровано керівництвом ФФУ, у зв’язку з чим ми змушені звернутися до світової футбольної громадськості”, – підкреслив Ігор Хіблін.

Як відомо, черговий Конгрес ФФУ, намічений на 15 грудня, не відбувся. Відповідно до Статуту ФФУ 2/3 колективних членів (тобто 33 організації) мають право письмово вимагати скликання позачергового Конгресу і формування відповідного порядку денного. На сьогоднішній день таку вимогу підтримали 38 з 49 регіональних федерацій, галузевих асоціацій та спортивних товариств, що входять до складу Федерації. Однак відповідної реакції від керівництва ФФУ за станом на сьогоднішній день не було.

Раніше повідомлялося, що ще в кінці минулого тижня президенту УЄФА Мішелю Платіні та президентові ФІФА Йозефу Блаттеру були направлені листи з інформацією про ситуацію у футбольному співтоваристві Україні.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.