Новини України. 20 січня. Макіївка. За фактами вибухів у Макіївці в Донецькій області порушено кримінальну справу за статтею “тероризм”.

вибух Макіївка
Вибухи в Макіївці визнали тероризмом

Про це заявив голова Служби безпеки України Валерій Хорошковський на брифінгу в Макіївці у четвер.

За його словами, в даний час правоохоронці закінчили основні дії в рамках розслідування за фактами вибухів.

“Гостра частина операції – вона як би закінчена. На сьогоднішній день, зараз, в даний момент відбувається детальне відпрацювання всіх можливих наслідків, які могли б бути”, – повідомив Хорошковський.

“Крім того, відпрацьовується певна кількість осіб, певна кількість автотранспорту, який, знову таки, з певною ймовірністю, могли бути причетні до ранкових вибухів. Іншої інформації на даний момент немає”, – зазначив він.

Глава СБУ також заявив, що терористам гроші не передавались.

“Про гроші зараз мова взагалі не йде. Ми відпрацьовуємо всі варіанти, для нас найголовніше, і ви повинні це чудово розуміти – життя і здоров’я людей, це те, заради чого, власне кажучи, я, приїхав сюди, заради чого збирався регіональний штаб антитерористичного центру”, – зазначив Хорошковський.

Він уточнив, що “задіяні і органи влади та правоохоронні органи з однією єдиною метою – бути впевненим у тому, що нікому нічого не загрожує”.

“На сьогодні, на зараз, скажу, що після проведених заходів ми певною мірою можемо бути впевнені, що дана ситуація локалізована”, – сказав Хорошковський.

Як відомо, в Макіївці в четвер рано вранці сталися два вибухи.

Перший – у центрі міста в районі адмінбудинку ДП “Макіїввугілля”, другий – в районі торгового центру “Голден Плаза”.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.