Новини політики. 8 січня. “Ми повинні ставити перед собою абсолютно реальні завдання, не повинні говорити, що через 10 років у нас буде, як кажуть,” молочні ріки, кисільні береги, “Не буде цього однозначно.” – Сказав Азаров, відповідаючи на питання, якою він представляє собі Україна через 10 років.

Микола Азаров
Азаров вважає, що через 10 років ми можемо мати нову Україну

“Якщо ми зуміємо створити умови для модернізації нашої економіки – цей процес займе приблизно 5-10 років як мінімум Масштаби модернізації колосальні Ми маємо абсолютно застарілу основну базу своєї промисловості. Перед нами стоять завдання модернізації в ключових галузях, таких як, металургія, машинобудування … . Ці завдання вимагають колосальних ресурсів “, – зазначив він.

“Якщо всі реформи проведемо швидко, оперативно, протягом, скажімо року-двох, не більше, ми створимо умови для прискореного розвитку своєї економіки і прискореної модернізації”, – заявив глава уряду.

Азаров також вважає, що досягнувши темпів зростання 10-12% на рік

“, ми через 10 років подвоїмо свій валовий внутрішній продукт… Тобто, грубо кажучи, побудуємо ще одну Україну. Але -, Україну нову, з абсолютно іншою економікою”, – пообіцяв він.

Прем’єр-міністр вважає, що така задача абсолютно реальна, однак вона вимагає колосальної роботи.

Азаров підкреслив, що саме пенсійна реформа створює ресурс для модернізації нашої економіки, а значить, для появи нових робочих місць, але вже нового рівня.

“Тобто вона якраз дає перспективи для нашої молоді”, – заявив він.

Микола Азаров підкреслив, що за ці 10 років потрібно ставити перед собою абсолютно реальні цілі, не розпорошувати ті обмежені ресурси, які у нас є, а витрачати їх тільки на вирішальні, ключові напрями модернізації та при дотриманні стабільності.

Джерело ЦензорНет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.