Новини спорту. 2 січня. Відео. Лондонська драма Прем’єр-ліги. У матчі з приголомшливою інтригою між “Челсі” і “Астон Віллою” була зафіксована нічия – 3:3. За підсумками туру чинний чемпіон Прем’єр-Ліги втратив місце в четвірці.

Карло Анчелотті
Команда Анчелотті не змогла перемогти на своєму полі

Господарі “Стемфорд Брідж” почали матч бадьоро і атакували трохи різноманітніше ніж противник. Непоганий удар з нульового кута в падінні через себе завдав Флоран Малуда. Гості зуміли огризнутися лише на 14 хвилині, зате як. Ешлі Янг м’яко спробував закинути м’яч за комір Петру Чеху під поперечину, проте голкіпер був на сторожі.

На 21 хвилині “Челсі” заробив пенальті, який чітко реалізував Френк Лемпард – 1:0.

На 40-ій хвилині пенальті заробила “Вілла”. Ешлі Янг з 11-ти метрів точки пробив не гірше Лемпарда – 1:1.

За перший тайм гості отримали 6 жовтих карток – голкіпер Бред Фрідель і половина польових гравців. До цієї компанії приєднався і бразилець Рамірес зі стану “синіх”.

На 47 хвилині гол у ворота Чеха забив Хескі, завдавши удару головою після навісу Стюарта Даунінга – 1:2.

На 57 хвилині Карло Анчелотті нарешті здогадався прибрати з поля Феррейру і випустив замість нього Босінгва.

На 84 хвилині господарям вдалося пробити голкіпера “Астон Вілли” Фріделя. Дідьє Дрогба підхопив м’яч, що відскочив до нього, обійшов вже лежачого голкіпера і сильно пробив крізь гущу гравців – 2:2. Ще через 5 хвилин “Челсі” вийшли вперед. Фрідель дивом відбив удар головою Дрогба, але першим на добиванні виявився Террі – 3:2.

Однак виявилося, що це ще не все. На першій компенсованій хвилині Олбрайтон, який вийшов на заміну, навісив до далекої штанги, де без перешкод пробив головою Кларк – 3:3. Оборона “синіх” просто прогавила цю атаку противника. Кінцівка вийшла гострою, команди обмінялися моментами, але на тому й завершили.