Новини України. 14 січня. Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко вважає, що надання Чехією екс-міністру економіки України Богдану Данилишину політичного притулку ставить під сумнів роботу правоохоронних органів України.

Микола Томенко
Томенко: надання політпритулку Данилишину ставить під сумнів роботу ГПУ

Віце-спікер зазначив, що ця подія поставила під сумнів політичну та інформаційну кампанію, яку проводила влада щодо виключно економічних та правових мотивів переслідування колишніх високопосадовців, передає прес-служба Томенка.

«Таке рішення стало можливе лише за умов наведення переконливих доказів, що в Україні відбуваються переслідування і вони відбуваються виключно за політичними, а не правовими чи економічними мотивами», – наголосив Микола Томенко.

Віце-спікер відзначив, що, оскільки Генпрокуратура завжди наголошувала на тому, що всі обвинувачення базуються виключно на правових засадах, зокрема, про це йшлося в письмовій інформації Генерального прокурора та виступі його заступника у парламенті, то надання політичного притулку Богдану Данилишину поставило під сумнів не лише звинувачення на його адресу, а й звинувачення щодо інших екс-посадовців.

«Таким чином, відкриття кримінальних справ є однозначно політикою, яка домінує над правом та економікою», – підсумував Томенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.