Новини світу. 23 січня. Венесуела і Куба запустили спільний проект з прокладки оптоволоконного кабелю по дну Карибського моря, що дозволить значно поліпшити якість телефонного зв’язку та інтернет-комунікацій на Острові свободи.

підводний інтернет кабель
Венесуела допоможе Кубі підключитися до якіснішого інтернету

Проект на замовлення кубинської і венесуельської влади вартістю близько $70 млн реалізує французька компанія Alcatel-Lucent SA. Розпорядження про виділення відповідної суми президент Венесуели Уго Чавес підписав ще в червні 2009 року.

З технічної точки зору оптимальним рішенням було б простягнути оптоволоконний кабель між Флоридою і Гаваною – за маршрутом телефонного кабелю, прокладеного ще в 50-х роках (близько 180 кілометрів). Крім того, в 32 кілометрах від кубинського узбережжя проходить магістральний кабель, що з’єднує мексиканський Канкун і американський Маямі, повідомляє РИА Новости.

Проте на тлі відносин Вашингтона і Гавани і оголошеної США півстоліття тому політикою економічного і фінансового ембарго відносно Куби ці варіанти підключення виявлялися нереальними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.