Новини України. 12 січня. У Верховній Раді зареєстрований законопроект N7546 про внесення змін до Закону України “Про Державний гімн України” щодо слів першого куплету гімну.

Бютівець хоче змінити слова в Гімні України

Ініціатором документа став народний депутат від БЮТ Дмитро Ветвицький.

Станом на сьогодні, 12 січня, текст законопроекту на офіційному сайті Верховної Ради відсутній.

Як повідомляє  Ветвицький запропонував рядок “Ще не вмерла України І слава, І воля” замінити на “Слава Богу, в Україні є І правда, І воля, Вже нам, браття-українці, посміхнулась доля”.

“Кожного разу, коли цей гімн будуть виконувати з такими словами, люди фактично будуть молитися Богу. І це піде на користь усім: і народним депутатам, і школярам, які за новим законодавством повинні співати гімн”, – зазначив депутат. Він упевнений, що запропоновані зміни будуть підтримані парламентом.

“Тут не йде мова про якусь конфесію, а потрібно, щоб слово” Бог “було в гімні. Така практика використовується в гімнах багатьох країн”, – додав Ветвицький.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Віце-спікер Микола Томенко має намір з’ясувати в прокуратурі, хто з чиновників поглумився над текстом Державного гімну, який в новорічну ніч на декількох каналах прозвучав у новій версії.

Джерело Ліга

Comments

  1. Мені такий варіант більше подобається. Бо початок поточного гімну якийсь не дуже радісний, схожий на останні хвилини життя надії, яка от-от помре.
    А з новими словами:”Слава Богу, в Україні є І правда, І воля”, – як мінімум будемо переконувати себе в наявності тої правди і волі, може сила думки та слова трансформується з часом у реальність?!?…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.