Новини України. 14 січня. Репресіями проти сотень активістів податкового Майдану, які хвилею прокотилися останнім днями по всій Україні – президент Віктор Янукович продемонстрував, що його слова не коштують навіть паперу, на якому вони написані.

Янукович Азаров
Слова Януковича і Азарова не варті виїденого яйця - БЮТ

Коли Янукович з Азаровим приходили пити чай у намети підприємців на Майдані Незалежності у Києві, у них не виникало питання про пошкодження плитки, яке сьогодні «шиють» активістам податкового Майдану. Навпаки, президент та його адміністрація неодноразово заявляли, що протести підприємців у зв’язку з можливим обмеженням їхніх прав і свобод мають право на життя. Cьогодні міліція допитала вже понад 100 активістів Майдану-2, відзначає прес-служба БЮТ.

Виходить, не дарма після візиту Януковича на Майдан його вимили водою з милом. Бо все, що було сказано та обіцяне підприємцям Януковичем з Азаровим – виявилося брехнею. Як зрештою «порожняком» виявилися усі виборчі обіцянки президента, йдеться в повідомлення опозиційної сили.

На підприємців почалися масові гоніння лише за те, що вони наважилися захищати конституційне право своїх родин на нормальне життя та гідну працю.

“Всі, хто ще сподівався, що з Януковичем та його режимом можна вести конструктивний діалог, мають розуміти, що слова та обіцянки президента не варті і виїденого яйця”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.