Новини України. 7 січня. У БЮТ переконані, що підвищення з 1 лютого тарифів на житлово-комунальні послуги в Києві – це ще один з ударів по киянах у системі фінансових репресій 2011 року.

комунальні послуги
БЮТ обіцяє битися за справедливі тарифи у Києві

Про це заявила лідер фракції БЮТ у міськраді Тетяна Меліхова.

“Ведеться системна війна влади проти киян. У 2010 році головний удар було завдано самоврядуванню Києва шляхом ліквідації районних рад без згоди киян, передачею призначеному Президентом голові КМДА повноважень мера без його законного переобрання, а також відбуваються спроби зменшити повноваження Київради. Цей же рік є роком фінансових репресій”, – заявила вона.

Вона нагадала про передбачене “нечуване 50% вилучення надходжень від податку на доходи фізичних осіб з бюджету Києва”, про те, що в новому році вчителів, лікарів, працівників культури та інших соціальних сфер позбавили 20% виплати столичних надбавок до заробітних плат.

“Тепер Попов поклав під ялинку свій новий подарунок киянам – підвищення на третину вартості тарифів на житлово-комунальні послуги”, – відзначила Меліхова.

Вона навела приклад, що у Львові тариф на опалення і гарячу воду підвищений на 10%, в той час як у Києві – на 28,8%, що є одним з найвищих показників в Україні.

За середніми показниками, вартість квартплати по Києву збільшена з 1,98 грн. за кв. м. до 2,88 грн. за 1 кв. м. Але плата за утримання будинків і прибудинкових територій, яка буде встановлюватися по кожному будинку окремо, змусить мешканців Соцмістечок, наприклад, тих, які проживають у старих малоквартирних будинках, платити більшу вартість за послуги, ніж мешканці елітних багатоповерхівок, заявила Тетяна Меліхова.

За її словами, фракцією БЮТ неодноразово ініціювалися і створювалися контрольні комісії на предмет з’ясування обґрунтованості встановлюваних тарифів, але теплогенеруюча компанія «Київенерго» і київська влада не пішли назустріч у співпраці та наданні прозорої інформації.

“Якщо інформація не оприлюднювалася – означає, що владі є що приховувати, – заявила Меліхова.

Як лідер фракції вона пообіцяла, що БЮТ разом з киянами буде боротися проти підвищення тарифів.

“Своєю присутністю 22 січня 2011 на Майдані БЮТ разом з киянами засвідчить незгоду зі свавіллям та репресіями влади Віктора Януковича і його намісників в Києві“, – підкреслюється в повідомленні прес-служби БЮТ у Київраді.

За матеріалами Газета по-київськи

Comments

  1. а не кажется ли вам, что и зарплата в киеве гораздо выше чем в других областях?.киев не доволен да по фиг что вы не довольны

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.