Новини технологій. 25 січня. Через скорочення фінансування будуть закриті двісті з чотирьохсот сайтів, що належать британської корпорації.

Краще менше але краще вважає керівник ББС

Британська мовна корпорація BBC скоротить бюджет своєї служби BBC Online і піддасть її реструктуризації. Про це повідомляється на сайті BBC.

У найближчі два роки бюджет служби буде урізаний на чверть – з £137 млн ($218 600 000) до £103 млн ($164,3 млн). Буде скорочено й штат співробітників – роботу втратять до 360 чоловік.

Також корпорація планує закрити двісті з чотирьохсот сайтів, якими управляє BBC Online. Відомо, що роботу припинять «неновинні» проекти, зокрема, сайт для підлітків Switch та Blast, онлайн-енциклопедія h2g2, спортивний дискусійний сайт 606 і відеохостинг Video Nation.

Решта сайти будуть піддані редизайну. The Next Web вказує, що на ресурсах BBC Online буде покращена навігація, а користувачі отримають можливість налаштувати сайт у відповідності зі своїми особистими потребами.

Генеральний директор BBC Марк Томпсон (Mark Thompson) в інтерв’ю Financial Times заявив, що основним принципом оновленої BBC Online буде «краще менше, та краще».

BBC також відмовилася від планів запустити власну соціальну мережу. Замість цього корпорація розширить свою присутність в Facebook і Twitter.

Джерело Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.