Новини світу. 21 січня. США. Американська корпорація Boeing оголосила про скорочення близько 1 тисячі співробітників на своїх заводах в США.

Boeing
Boeing скорочує тисячу працівників

При цьому основна частина скорочень (близько 900 робочих місць) припаде на каліфорнійський завод компанії, де здійснюється складання військово-транспортних літаків C-17 Globemaster, повідомляє AP.

Згідно з заявою керівництва Boeing, обсяг замовлень на постачання літаків цієї моделі зменшився, у зв’язку з чим компанія змушена провести планове скорочення. Під нього потраплять бухгалтери, менеджери середньої ланки, інженери та інші співробітники департаментів досліджень і розробок, а також обслуговуючий персонал конвеєрних стрічок.

Процес планових скорочень Boeing буде проводити поступово – до середини 2012р., а також запропонує частини звільнених співробітників інші вакансії всередині компанії.

Нагадаємо, у вересні 2010р. стало відомо, що Індія хоче підписати договір зі США щодо постачань 10 військово-транспортних літаків американського авіабудівного концерну Boeing Co. C-17 Globemaster III на суму 5,8 млрд доларів. У разі успішного завершення переговорів угода з США стане однією з найбільших військових контрактів Індії за останні роки.

У вартість контракту увійде також повне технічне обслуговування машин. Таким чином, Делі розраховує отримати одні з найбільш сучасних військово-транспортних літаків, які замінять існуючий авіапарк, що складається з технічно застарілих російських літаків Іл-76.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.