Новини світу. 7 січня. Щонайменше чотири сотні голубів знайшли мертвими вздовж дороги недалеко від містечка Фаенца в провінції Равенна на півночі Італії.

мертві птахи
Після США та Швеції "дощ" з мертвих птахів впав в Італії

Причини, що призвели до масової загибелі птахів, поки не встановлені. В даний час тіла деяких голубів відправили на експертизу для з’ясування причин загибелі пернатих.

На думку фахівців, до такого результату могла призвести епідемія чи вірусна інфекція, що вразила птахів, або ж хімічне отруєння, оскільки в районі, де були виявлені загиблі голуби, діє кілька заводів.

У суботу, 1 січня, на одне з міст американського штату Арканзас обрушився “дощ” з близько п’яти тисяч мертвих чорних дроздів. На думку низки вчених, причиною смерті такої великої кількості пернатих став шум від вибуху петард і феєрверків, який настільки налякав дроздів, що вони дезорієнтовані у просторі врізалися в будинки, машини і один одного.

За іншою версією, одна з птиць, приголомшена гуркотом салюту, збилася зі шляху і відвела в невірному напрямку всю зграю.

Крім того, близько шістдесяти мертвих птахів, серед яких були галки, сороки та ворони, виявлені в ніч на 5 січня на південному-заході Швеції. Здогадок з приводу причин загибелі птахів, повідомляє шведське телебачення SVT, в місті Фальчепінг чимало: одні вважають, що зграя пернатих загинула через феєрверк, інші говорять, що птахів задавила вантажівка.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.