Новини світу. 23 січня. Президент виконкому ФІФА Йозеф Блаттер впевнений у правильності рішення про проведення в 2018 році в Росії чемпіонату світу з футболу і вважає, що це стане знаковою подією.

Блаттер Путін
Блаттер похвалив Путіна і Росію

“Після певних питань, які ми отримали після рішення 2 грудня (про проведення ЧС в Росії), я вважаю, що можу сказати наступне: вся футбольна родина і все світове товариство, після нашого історичного вибору на користь Росії з проведення чемпіонату світу з футболу в 2018 році, усвідомило правильність цього вибору, оскільки ми своїм вибором охоплюємо величезну територію. Російська Федерація – це найбільша країна світу. Не тільки Російська Федерація буде задіяна в цьому чемпіонаті, ми охоплюємо таким чином також країни-супутники, прилеглі держави. Я вважаю, що всі усвідомили вірність нашого вибору”, – сказав у суботу Блаттер на зустрічі з російським прем’єром Володимиром Путіним, повідомляє РИА Новости.

На його думку, ЧС-2018 стане дійсно знаковою подією.

“Я впевнений, що чемпіонат світу в Росії стане свого роду віхою в історії не тільки спорту, але й культурного життя країни. Адже футбол – це не просто “копання м’ячика” по футбольному полю, а й соціально-культурний захід. Футбол має соціально-культурний вимір. Це Ви продемонстрували також і в своїй діяльності”, – сказав він.

“Я хотів би передати Вам невеликий кубок чемпіонату світу”, – додав Блаттер, звертаючись до Путіна.

Російський прем’єр подякував йому за подарунок.

“Величезна подяка від всіх любителів футболу і всіх любителів спорту Росії – це сотні тисяч, мільйони людей. Ми до футболу саме так і ставимося, як Ви сказали, – як до явища, яке тісно пов’язане з культурою, зі здоровим способом життя. Для нашої країни це дуже важливо”, – відповів Володимир Путін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.