Новини України. 18 січня. БЮТ та партія «Батьківщина» вимагають від МЗС України адекватної реакції на недружні дії зі сторони російських органів влади та правоохоронців відносно Бібліотеки української літератури в Москві.

БЮТ просить МЗС вирішити ситуацію з українською бібліотекою в Москві

“Керівництво МЗС України, а також посол України в Росії повинні, нарешті, припинити заплющувати очі на відверте знущання над єдиним на всю неосяжну Росію закладом, де можна дістати книжку українською мовою”, – йдеться в повідомлені прес-служби БЮТ.

Відсутність достойної реакції МЗС України на переслідування Бібліотеки Української літератури в Москві та на політично вмотивоване знищення Федеральної національно-культурної автономії українців Росії свідчить, що безхребетне українське керівництво не здатне будувати з Росією рівноправні стосунки та відстоювати національні інтереси України, наголошує БЮТ.

“Враховуючи останні події, всі розмови Януковича та його горе-дипломатів на кшталт Грищенка про нібито покращення україно-російських стосунків вже «сьогодні» – це окозамилювання. Україна завжди демонструвала й демонструє толерантне ставлення до прав етнічних росіян, які проживають в нашій державі. Саме таку політику Російська Федерація мала би взяти собі за взірець у ставленні до етнічних українців в Росії“, – повідомляє опозиційна партія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.