Новини світу. 23 січня. Італія. Прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі заявив, що не збирається йти у відставку через підозри прокуратури в тому, що він займався сексом з неповнолітньою повією.

Сільвіо Берлусконі
Берлусконі не ходитиме на допити в прокуратуру

Він звинуватив прокурорів в тому, що за ним було встановлено незаконне стеження, і відмовився з’являтися на допит слідчих, які ведуть його справу.

Раніше прем’єр Італії заявив, що зв’язок з повіями – “нижче його гідності”.

“У мене є постійні стосунки, і я ніколи не платив за секс – абсурдно навіть припустити таке”, – заявив Сільвіо Берлусконі, передає BBC.

Сексуальний скандал, що виник навколо особи глави італійського уряду ще на початку 2010р., почав набирати обертів при розслідуванні справи про причетність 74-річного політика до незаконного звільнення з поліції неповнолітньої емігрантки з Марокко, відомої під ім’ям Рубі. Вона нелегально перебуває на території Італії.

Дівчину заарештували за підозрою в крадіжці 3 тис. євро, однак пізніше відпустили після особистого втручання Сільвіо Берлусконі.

Слідство цікавить не тільки питання, чи італійський прем’єр зловживав своїми повноваженнями. Не менш цікаво з’ясувати, чи користувався сам Берлусконі сексуальними послугами марокканки.