Новини політики. 22 січня. Російський олігарх розповів, чому Україна вічно свариться з Росією і через що псує відносини з Заходом.

Борис Березовський

«У України складні відносини з Росією не через газ. Газ це вторинне. У вас складні відносини з Росією тому, що Кремль хоче, щоб Україна була васалом Росії. Важіль, який для цього використовується – в даному випадку газ »- заявив в інтерв’ю «Сегодня» опальний російський олігарх Борис Березовський.

«А що стосується відносин із Заходом – вони не могли не погіршитися після приходу до влади Януковича: він абсолютно такий же бандит, як і Путін. Вони близнюки-брати. Але бандити – вони ж не завжди можуть домовитися між собою. Навпаки – вони завжди знаходяться між собою в розборках», – вважає Березовський.

«Те, що Янукович не кинувся в обійми Росії – це добре. За ним стоять потужні фінансово-промислові групи зі своїми інтересами, далекими від російських. Вони хочуть бути легітимними на Заході, не хочуть, щоб їх вносили в чорні списки. І Янукович сам не хоче. Мої прогнози по ньому не виправдалися в тому сенсі, що я не очікував, що йому важливо їздити по світу, а не жити в ізоляції в золотійклітці»

Джерело Цензор.Нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.