Новини світу. 5 січня. Бельгія. Бельгійську громадську думку шокували новими повідомленнями про сексуальні домагання щодо неповнолітніх з боку служителів Католицької Церкви, в яких тепер звинувачуються черниці.

черниці
Бельгійських черниць звинувачують в педофілії

Ще не за тих скандал зі свідченнями проти священиків-педофілів, як у ЗМІ з’явилися повідомлення про черниць з притулку “Стелла Маріс” в бельгійському Кортрейку, які домагалися вихованців.

Скарги до прокуратури вже надійшли від трьох постраждалих. Мова йде про акти педофілії, скоєних черницями в 60-х роках минулого століття.

Нагадаємо, що у Бельгії в листопаді 2010 року приступила до роботи спеціальна комісія з розслідування скарг на бельгійських священиків-педофілів, заснована Палатою представників (нижньою палатою) парламенту країни.

Комісія розслідує не тільки скарги на педофілів у рясах, але й випадки сексуального насильства в цивільних і військових структурах.

У квітні 2011 року комісія у складі 13 депутатів, а також юриста та психолога повинна представити парламенту доповідь за підсумками проведеної роботи.

У вересні минулого року у федеральну прокуратуру Бельгії надійшли 103 нові скарги на розпусні дії церковників. 76% подавців скарг – чоловіки у віці 49 років, які в дитинстві постраждали від розпусних дій педофілів у рясах. Найстаршому з постраждалих вже виповнилося 82 роки, а наймолодшому – 23 роки.

За словами представника федеральної прокуратури, сьогодні живими залишаються лише 28% священиків, підозрюваних у педофілії.

Тим часом опитування громадської думки свідчать про те, що в результаті педофільського скандалу Католицькій церкві в Бельгії довіряють всього 8% респондентів.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.