Новини світу. 26 січня. Британська мовна корпорація BBC оголосила про істотне скорочення бюджету на утримання своєї всесвітньої служби. Очікується, що сьогодні всесвітня служба оголосить про скорочення 650 співробітників, що складає близько 25 відсотків від її нинішнього штату.

ВВС припинить радіотрансляцію в Україні

Прийнято рішення закрити сербську, македонську та албанську мовні служби, а також ті редакції, які займалися випуском програми англійською мовою для країн Карибського регіону і португальською – для африканських країн, де говорять на цій мові.

Зокрема в Україні припиниться радіотрансляція ВВС.

Ці заходи повинні допомогти зменшити витрати на 46 мільйонів фунтів стерлінгів на рік. Адміністрація BBC називає ці заходи наслідком скорочення урядового гранту, виділеного для підтримки мовлення на зарубіжні країни, що змусить корпорацію скоротити свої витрати мінімум на 16 відсотків.

У рамках програми економії витрат BBC також оголосила про закриття 200 своїх інтернет-сайтів і звільнення 360 чоловік, зайнятих їх виробництвом.

Всесвітня служба BBC відкрилася в 1932 році. На даний момент її річний бюджет дорівнює 272 млн фунтів стерлінгів (близько 430 мільйонів доларів). Число глядачів і слухачів телевізійних і радіопрограм корпорації становить 241 мільйон чоловік по всьому світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.